Biz kimiz?


Ultimate Know olarak amacımız müşterilerimize en iyi ve son teknoloji teknik çözümler sunmak ve bunu en uygun fiyata sağlamaktır. Ek olarak bir şirketi geliştirmek için inovasyon programları ve pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Deneyimli ve uzman ekibimiz gelişmiş programlar ve servisler geliştirerek müşterilerimize küçük bir bütçe ile yüksek kazanç imkânı sağlar. Ve Ultimate Know ekibi daima pratik, esnek çözümler ve fikirler üreterek müşterilerimize harikulade bir program deneyimi sunar.

Haberler

Mısır'daki siyasi durumun istikrarsızlığı nedeniyle INS kapatıldı ve Türkiye'de Ultimate açıldı.

2013

INS, Mısır Yatırım Otoritesi ve Mısır Bilgi Teknolojisi Geliştirme Bakanlığı'ndan faaliyet yürütmek için bir lisans aldı.

2012

Kapsamlı ve entegre bir muhasebe programı için ana plan geliştirilmiştir.

2012

Ultimate Company'nin ilk çekirdeği olan INS Computer Software Company, Mısır Arap Cumhuriyeti'nde kuruldu.

Başlamadan önce

عمل مؤسس العلامة التجارية Ultimate Bilgisayar في عدة شركات كمستشار تقني
 

Başlamadan önce

Ultimate Bilgisayar markasının kurucusu, 2009 yılında bir grup doktor ve meslektaşı ile Arap Bilişim Sistemleri Derneği'ni kurdu.

Başlamadan önce

Ultimate Bilgisayar markasının kurucusu Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) alanında yüksek lisans derecesine sahiptir.

new testnew

new testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew testnew test

Hayirli Ramazan

Hayirli Ramazanlar